Logo

COMPUPLAST Virtural Extrusion Laboratory: Optymalizacja wytłaczania tworzyw. Retransmisja.

Room type

Permanent

This event is certified, please provide correct information.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Przykładowy tekst
Retransmisja webinarium "Optymalizacja wytłaczania tworzyw" za pomocą oprogramowania Virtural Extrusion Laboratory™ firmy COMPUPLAST®.

Celem webinarium jest przedstawienie korzyści wynikających z zastosowania oprogramowania VEL™ pod kątem optymalizacji przygotowania i realizacji produkcji, w której wykorzystywany jest procesu wytłaczania tworzyw.

Virtural Extrusion Laboratory™ (VEL™) firmy COMPUPLAST® to wiodące rozwiązanie CAE dla przemysłu przetwórstwa tworzyw. Dzięki najlepszej w swojej klasie metodologii analizy, VEL™ umożliwia symulacje najszerszego zakresu zadań w procesie wytłaczania tworzyw. VEL™ pomaga zoptymalizować projekty wyrobów i możliwości produkcyjne, skrócić czas wprowadzenia wyrobów na rynek i zmaksymalizować zwrot z inwestycji.

Oprogramowanie VEL™ zostało opracowane przez doświadczonych inżynierów związanych z procesem wytłaczania głównie pod kątem efektywnego skrócenia czasu przygotowania produkcji w branży wytłaczania tworzyw. Jest to najbardziej wszechstronne i jednocześnie łatwe w użyciu oprogramowanie symulacyjne dla branży wytłaczania. Oprogramowanie można wykorzystać zarówno do oceny i optymalizacji funkcjonujących już procesów i narzędzi, jaki do projektowania i optymalizacji nowych.

Oprogramowanie VEL™ może być również używane jako pomoc szkoleniowa dla szybszego, łatwiejszego i bezpieczniejszego wprowadzenia nowych pracowników w niuanse procesu produkcyjnego. Wiele branż przemysłowych od dawna korzysta już z ogromnych zalet symulacji wirtualnych procesów jako narzędzia szkoleniowego w zakresie np. symulacji wytrzymałościowych, strukturalnych, dynamicznych, etc. Ponieważ Oprogramowanie VEL™ zostało opracowane w oparciu o solidne zasady naukowe i inżynierskie, zapewnia niezrównaną dokładność, dając teraz branży przetwórstwa tworzyw te same możliwości.
Przykładowy tekst